Duszpasterstwo Akademickie

Piątka

w Łodzi

Wakacyjny wyjazd – Kaszuby

22-05-2015 | « Wróć image-0001

Po trudach podjętych podczas sesji, po nieprzespanych nocach i stresowych chwilach związanych z egzaminami każdemu należy się odpoczynek. W związku z tym mamy dla Was niezastąpione propozycje na wakacje.

Obóz namiotowy na Kaszubach 29.06 -12.07

Wśród studentów wyjazd ten spotyka się z dużą popularnością. Kaszuby to dwutygodniowy pobyt na łonie natury z dala od elektroniki, nauki, codzienności. To najlepsza propozycja na odpoczynek, wyciszenie, zregenerowanie swojego ciała i ducha jak i zyskanie nowych sił na kolejne dni naszego życia.

Wyjeżdżamy spod DA w poniedziałek 29 czerwca koło godziny 12, ale Wy możecie do nas dojechać, kiedy Wam pasuje. Musicie tylko wcześniej dokładnie określić kiedy i na ile dni przyjeżdżacie.
Jak dojechać?

Nasze pole namiotowe znajduje się w Małych Swornegaciach k. Chojnic. Można dojechać:

  • pociągiem lub autobusem do Chojnic. Stamtąd będziemy mogli Was odebrać, musicie jedynie nas dokładnie poinformować, kiedy przyjedziecie;
  • transportem własnym (mapka);
  • w połowie turnusu będzie możliwość zabrania się busem z ks. Łukaszem – szczegółowe informacje w DA.
Co ze sobą wziąć?
Pamiętajcie o śpiworze i karimacie - śpimy w namiotach. Zabierzcie też ze sobą kubek i menażkę.
Co będziemy robić?
Ogólnie – nic. Chcemy po prostu odpocząć. Planujemy jakiś spływ kajakowy, natomiast 3 i 4 lipca (piątek – sobota) organizujemy skupienie.
Koszt - 25 zł/doba.
Zapisy + więcej informacji:
  • mailowo (dapiatka@gmail.com) – podajcie swoje dokładne dane (imię, nazwisko, adres i numer telefonu) oraz dokładnie jak, kiedy i na ile dni przyjedziecie;
  • bezpośrednio w DA u naszych Duszpasterzy.

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę  21-26 sierpnia

Pod koniec sierpnia zapraszamy na wspólne pielgrzymwanie do Matki Bożej Jasnogórskiej. Zapraszam do grupy akadmickiej „3″. Więcej informacji o pielgrzymce pojawi się wkrótce na naszej stronie.

 Do zobaczenia w wakacje!