Duszpasterstwo Akademickie

Piątka

w Łodzi

Szlachetna Paczka – jesteście wielcy

21-12-2014 | « Wróć 5
Witajcie!
Chcieliśmy bardzo podziękować za zaangażowanie w Szlachetną Paczkę. Jakieś dwa tygodnie temu, razem z Natalią uważaliśmy, że rzucamy się na niemożliwe. Musieliśmy w dwa tygodnie zebrać masę pieniędzy żeby pani Krystyna mogła poczuć miłość w te Święta.
Dzisiaj, z ogromną radością i niekrytą pokorą muszę przyznać, że pokazaliście nam jak bardzo się myliliśmy. Sprawiliście, że od poniedziałku do środy byliśmy na zakupach, w czwartek mieliśmy imprezę z pakowaniem prezentów, a w niedzielne popołudnie odwiedziliśmy panią Krystynę.
 
To rzeczywiście bardzo skromna i otwarta kobieta. Przywitała nas obiadem :) . W dużym pokoju na półce znalazłem kilka pamiątkowych zdjęć i medali za jej posługę w wolontariacie.
Kiedy wnosiliśmy kolejne pudła, kręciła głową z niedowierzaniem, mówiąc, że tego jest za dużo i ona na tyle nie zasłużyła. Obiecała, że podzieli się tym z innymi potrzebującymi, których zna i którym stara się pomóc.
Na koniec wprowadziliśmy ostatni prezent, nowy elektryczny wózek. Pani Kasia, opiekunka pani Krystyny, na chwilę zamarła. Powiedziała nam przez łzy, że jej podopieczna starała się o taki wózek 9 lat. Kiedy Pani Krystyna zobaczyła wózek, zaniemówiła, łzy napłynęły jej do oczu. Kazała mi przekazać podziękowania dla Was wszystkich i obiecała, że będzie o Was pamiętać.
BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE.
Nie ma co więcej pisać, oddajmy głos pani Krystynie. Oto Jej podziękowanie i życzenia dla Was. Dostaliśmy je wczoraj.
Natalia i Piotrek

Kochani!
Ślicznie dziękuję Wolontariuszom, że mnie znaleźli i mój los stał się im bardzo ważny- bliski. Dziękuję wszystkim dobroczyńcom, którzy zjednoczyli się kupując wózek elektryczny. Dziękuję, wózek to są moje zdrowe nogi i ręce, cieplutka kołdra, poduszka elektryczna, czy artykuły spożywcze, zostałam obdarowana, a radość wycisnęła łzy wdzięczności. Wszystkim bardzo dziękuję.
Bóg wielki zapłać!
Wdzięczna Krystyna

 Drodzy dobroczyńcy!
Życzę najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia. Niech magiczna Noc Wigilijnego wieczoru przyniesie państwu spokój, radość i wiele łask Bożej Dzieciny.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem a Nowy Rok 2015 obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.
Wdzięczna Krystyna