Duszpasterstwo Akademickie

Piątka

w Łodzi

Inauguracja roku akademickiego

07-10-2015 | « Wróć

rektorzy11 października o godzinie 19 w łódzkiej archikatedrze odbędzie się uroczysta Msza inauguracyjna na rozpoczęcie roku akademickiego 2015/2016. Eucharystii tej będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski. Po Mszy zapraszamy wszystkich do naszego duszpasterstwa na spotkanie przy herbacie i ciastku.

Bardzo prosimy o zaangażowanie się w to wydarzenie. Wszystkich śpiewających zapraszamy na próbę przed Mszą w niedzielę o 17.
Mężczyzn zachęcamy do służby przy ołtarzu podczas Eucharystii. Zbiórka lektorów o 18.30 przy zakrystii katedralnej.
Potrzebujemy również ochotników/ochotniczki do pomocy w przygotowaniu sali dla przybyłych gości po mszy inauguracyjnej. Przygotowania będzie koordynować Agnieszka Olejniczak. Zależy nam, abyście zgłosili swoją obecność. Można Agnieszkę znaleźć na facebooku bądź napisać maila: dapiatka@gmail.com
Nie wstydźcie się podjąć tak konkretnej służby! Naprawdę liczymy na Was! Wspólnie sprawmy, aby to spotkanie było wyjątkowe!

W związku z tym, że w dniach 3-16 października 2015 roku odbywa się peregrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Łódzkiej, w nocy z 11 na 12 października znaki tych spotkań zagoszczą w naszym duszpasterstwie. Zapraszamy Was na nocną adorację, by w pełni przygotować się do nadchodzącego wydarzenia w Krakowie. W tę noc będzie można przenocować w naszym duszpasterstwie, po przekazaniu znaków o 6.30 zjemy wspólne śniadanie.
Zapraszamy!