Duszpasterstwo Akademickie

Piątka

w Łodzi

79. Ogólnopolska Pielgrzymka Akademicka na Jasną Górę

17-04-2015 | « Wróć A.P.J.G.

Jak co roku chcielibyśmy zaprosić Was na Ogólnopolską  Pielgrzymkę Akademicką na Jasną Górę. Odbędzie się ona w dniach 24-26 kwietnia. Koszt wyjazdu wynosi 50zł. Hasłem tegorocznej pielgrzymki będzie: „Boża reanimacja”.

Rozpocznie się ona Nabożeństwem Maryjnym w piątek o godzinie 20.30, a zakończy Mszą Św. w niedzielę o godzinie 9.00.

Gościem specjalnym jest ks. Piotr Pawlukiewicz, znany w całej Polsce przede wszystkim z porywających i ciekawych homilii. Co więcej, podczas pielgrzymki będą miały miejsce spotkania z: s. Joanna Chmielewską, która zajmuje się prowadzeniem rekolekcji jak również opiekuje się chorymi i bezdomnymi, z ks. Markiem Dziewieckim, psychologiem, specjalistą do spraw rodziny, z prof. Jadwigą Jośko-Ochojską, specjalistką od chorób nowotworowych i uzależnień i z ks. Adamem Rybickim, doktorem nauk teologicznych, związany z KUL-em. Oprócz licznych, interesujących i rozwijających konferencji będzie czas na modlitwę. Zaplanowana jest  Adoracja Najświętszego Sakramentu, Droga Krzyżowa oraz czuwanie przed Cudownym Obrazem.

Pielgrzymka na Jasną Górę to doskonała okazja, aby zawierzyć swoje akademickie życie Matce Bożej jak również przeżyć budujące i pełne radości spotkanie ze studentami z całej Polski.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa. Więcej informacji bezpośrednio w Piątce. Zapisy u naszych duszpasterzy.

Plan Pielgrzymki